Про компанію

З моменту свого заснування у 2001-му році, компанія SALTO Systems, Іспанія, пройшла шлях від новачка до визнаного лідера в області розробки і виробництва сучасних інноваційних систем контролю доступу.

Саме SALTO Systems запропонували ринку абсолютно нову концепцію СКУД, засновану на власних розробках сучасних технологіях, таких як Віртуальна Мережа SALTO (SVN) і Бездротова СКУД (SALTO Wireless), а також лінійку інноваційних продуктів платформи XS4: електронні замки і циліндри, настінні зчитувачі і контролери , замки для шафок і підсистеми енергозбереження. Підтвердженням успіху SALTO Systems стали тисячі установок SALTO по всьому світу: в аеропортах і клініках, банках і державних установах, в готелях і університетах.

Технології корисні тільки тоді, коли вони в змозі поліпшити життя людей. SALTO Systems прагне діяти, спираючись саме на цей принцип. Якщо Ви прагнете зробити Ваше життя безпечніше і комфортніше - придивіться до систем SALTO. Ми впевнені, що Ви знайдете в них саме те, що хотіли б отримати від сучасної системи контролю та управління доступом!