СКУД. Скорочення часу передачі облікових даних.

СКУД. Скорочення часу передачі облікових даних.

Технологія мобільних ключів – Скорочення часу передачі облікових даних при вході в систему.

В даний час світ справляється з безпрецедентною ситуацією. Мільйони людей змушені залишитися вдома, припинити подорожувати і працювати з дому, щоб зупинити поширення КОВІД-19. Багато готельних мережі вже використовують безконтактні інтелектуальні технології, такі як цифрові ключі і мобільні додатки, що дозволяють гостям безперешкодно реєструватися і виходити з готелю, а епідемії змушують готельний бізнес пристосовуватися до нових методів забезпечення безпеки, охорони і роботи.

Платформа контролю доступу SALTO Hospitality дозволяє готелям пропонувати гостям мобільну реєстрацію, що скорочує кількість контактів і дозволяє гостям отримати доступ до свого номеру через власну мобільну платформу доступу SALTO – JustIN Mobile. За допомогою смартфона гість може запросити ключ від номера до свого прибуття. Стійка реєстрації готелю може зареєструвати гостя через систему управління майном (Property Management System – PMS) і видати йому захищений цифровий ключ безпосередньо на смартфон.

Як це працює?

Додаток JustIN Mobile замінює необхідність у фізичній карті, надійно відправляючи ключ від кімнати “Over the Air” (OTA – «оновлення по повітрю») з програми управління ProAccess SPACE компанії SALTO на зареєстрований і перевірений пристрій під управлінням iOS або Android. Потім телефон використовує Bluetooth Low Energy (BLE) для передачі сигналу на електронні замки дверей. У разі втрати або крадіжки телефону, доступ може бути негайно оновлений через ProAccess SPACE!

За допомогою JustIN Mobile компанія SALTO створила додаток, що дозволяє гостям управляти реєстрацією, а також додатковими аспектами перебування в готелі зі свого смартфона. Гості можуть уникнути черг на стійці реєстрації; замінити фізичний ключ від номера на смартфон, пред’явивши телефон до електронного замка на дверях; отримати доступ до ліфтів; змінити номер і навіть виписатися з готелю. Крім того, співробітники можуть управляти ключами для відвідувачів. Це дозволяє максимально використовувати переваги цифрової технології для підвищення рівня задоволеності гостей і оптимізувати роботу персоналу.

Використовуючи JustIN Mobile гість може завантажити мобільний цифровий ключ, а потім відразу ж відправитися в свій номер, або ж звернутися за допомогою до стійки реєстрації, щоб попросити про регулярне заїзді або фізичному “розумному” ключі. Це дозволяє гостю прийняти рішення самостійно. Крім того, технологія не обмежується готельними номерами – мобільний ключ також може бути запрограмований на автоматичне використання в ліфті! А це виключає необхідність торкатися до кнопок. Також технологія може використовуватися на головних входах, на шлагбауми парковки, в конференц-залах, тренажерному залі, роздягальнях, дверях служби прийому гостей і багато іншого.

Забезпечуючи спокій всім, хто має законний доступ до власності, SALTO JustIN Mobile не тільки контролює і охороняє кімнати для гостей, але і може бути використаний для управління всіма задніми дверима, використовуваними персоналом, відвідувачами і постачальниками. Підвищення безпеки та охорони шляхом поліпшення контролю доступу співробітників і управління їх правами доступу досягається за допомогою технології цифрових ключів!

JustIN Mobile SDK

Додайте до своїх програм прості у використанні і безпечні мобільні ключі і можливості доступу без ключа за допомогою SALTO JustIN Mobile SDK.

Використовуйте переваги і практичність нативной SALTO JustIN Mobile для доставки ключів в ваш мобільний додаток. Встановіть JustIN Mobile для повної інтеграції мобільного цифрового ключа в ваш пристрій за допомогою мобільного SDK JustIN, який доступний як для iOS, так і для Android. Мобільний SDK від JustIN дозволяє легко і безпечно використовувати смартфони в якості частини вашого рішення по контролю доступу.

Незалежно від того, чи йде мова про гостьових додатках, PMS, системах управління номерами, рішеннях для реєстрації або комплексних рішеннях для систем управління будівлею, Ви знайдете їх, підключившись до партнерської мережі SALTO Hospitality Technology. Компанія SALTO та наші технологічні партнери прагнуть до того, щоб наші готельні клієнти могли забезпечити своїм гостям чудові і безпечні умови проживання, пропонуючи їм як мобільні функціональні можливості, так і чудові стандарти безпеки.

Останні новини

13.10.2020

СКУД. Скорочення часу передачі облікових даних.

12.08.2020

SALTO Systems. Досягнення в області екологічної безпеки.