МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС

Далеко не всі компанії мають штат, що складається з кількохсот або тисяч співробітників. І офіс компанії - це не завжди багатоповерховий будинок або цілий поверх офісного комплексу. Однак навіть якщо у Вашій компанії всього кілька співробітників, Ви займаєте одну або декілька кімнат, зверніть увагу на рішення для малого та середнього бізнесу.

Спеціально для таких об'єктів створена система SALTO Smile, яка дозволяє керувати однією або декількома дверима, не жертвуючи при цьому безпекою і не вкладаючи надмірних коштів. Основа системи - автономні електронні накладки, які можуть бути встановлені на будь-які двері, на будь-який існуючий механічний замок. Таким чином можна встановити точку доступу на центральні двері, особисту шафку, двері кабінетів, при цьому не важливо, будуть вони зі скла, дерева чи металу.

Складові системи:

SALTO XS4 Smile

ОСОБЛИВОСТІ: Система на самопрограмуємі картах, не вимагає додаткового обладнання або комп’ютера, дозволяє максимально просто додавати і видаляти електронні ключі.

КОМПОНЕНТИ: Електронні замки або циліндри, набір карт (програмуюча, призначені для користувача і тіньові).

МОЖЛИВОСТІ: Кожен замок або циліндр запам’ятовує до 1000 карт користувачів. Кількість замків і циліндрів обмежується тільки зручністю обслуговування та адміністрування.

Це цілком масштабована система, яка не вимагає заміни замків.

У разі зростання компанії – збільшення кількості співробітників, переїзду у новий офіс,  з’являються нові вимоги до СКУД. Використовуючи SALTO Вам не потрібно хвилюватись про можливі труднощі.

Залежно від Ваших нових вимог, масштабувати систему можливо до SALTO XS4 RW або XS4 SVN (SALTO Virtual Network), встановив необхідну версію ПЗ.

Також, не виникне потреба хвилюватись про переїзд, оскільки замки та циліндри автономні та бездротові, їх з легкістю можна переставити на будь-які іншу двері напротязі  хвилин.

SALTO XS4 RFID RW дозволяє управляти правами доступу користувачів і параметрами роботи замків, використовувати розклад для обмеження доступу по дням тижня і робочого часу, вводити періоди автоматичного блокування / розблокування замків, переглядати аудит подій кожних дверей і багато іншого.

КОМПОНЕНТИ: Електронні замки і циліндри, настінні зчитувачі, контролери, комплекс управління (ПО, енкодер, програматор), носії користувачів – карточки, брелки, браслети.

МОЖЛИВОСТІ: до 4 000 000 користувачів і 65 000 точок доступу в БД СКУД. 7 програм роботи замків; 30 тайм-зон та 4 календарі; 680 подій в незалежній пам’яті електронних замків.

XS4 SVN (SALTO Virtual Network) дозволяє замкам і циліндрам постійно обмінюватися інформацією з базою даних системи через ключі користувачів. Замки не тільки зчитують, але і записують інформацію на ключі, а при проході користувача через онлайн точку доступу, це інформація потрапляє в БД СКУД, і навпаки.

КОМПОНЕНТИ: Електронні замки і циліндри, настінні зчитувачі, контролери, комплекс управління (ПО, енкодер, програматор), носії користувачів.

МОЖЛИВОСТІ: до 4 000 000 користувачів і 65 000 точок доступу в БД СКУД. 10 програм роботи замків; 256 тайм-зон та 256 календарів; 1000 подій в незалежній пам’яті електронних замків.

Хмарні технології:

Окрім того, можна встановити хмарне рішення SALTO KS яке дозволить моментально створити повноцінну СКУД на об’єкті. Дане рішення особливо ефективно для офісів, де потік клієнтів постійно змінюється (загальний простір, HUB та інше).

Технологія KS не потребує заміни замків, якщо ключ був загублений або вкрадений. Необхідно просто заблокувати ключ і призначити новий.

Saltoks.com дозволяє індивідуально визначати хто може зайти в приміщення протягом певного періоду.

КОМПОНЕНТИ: Мобільний додаток і місце на хмарному сервісі saltoks.com, замки / циліндри / зчитувачі, IQ шлюз, Tag-брелок.

МОЖЛИВОСТІ: кількість користувачів – до 250,

Таким чином, незалежно від Ваших вимог у SALTO завжди знайдеться рішення!

Другие области применения Систем

Невеликі офіси та офісні центри

Рішення для будь-якої кількості точок доступу

hotel

Готелі

СКУД інтегрована з готельними системами

Середні та крупні об'єкти

Система управління доступом відвідувачів та персоналу

Адміністративні приміщення

Коплексне інтегроване рішення для високого рівня безпеки