Готелі

Зараз, наявність системи контролю доступу в готелі не здивує нікого, рішень безліч, але не кожне рішення якісне та ефективне.
Часто готельєри розуміють, що потребують систему контролю і управління доступом вже після того, коли ремонт завершено і, в такому випадку, прокладка проводів буде недоречною, оскільки це зайві витрати і заважає гостям готелю. Бездротова СКУД - вирішує цю проблему в лічені хвилини.
СКУД SALTO надає рішення яке задовольнить не тільки власника, а й самого вимогливого гостя! SALTO можна встановити в готелі будь-якого розміру, неважливо скільки точок доступу на об'єкті, окрім того система масштабуєма.

Рішення на СКУД SALTO:

Необхідно визначитися з цілями клієнта. Відштовхуючись від них можна підібрати необхідну СКУД. Це можуть бути кілька автономних офлайн замків до яких Ви будете надавати доступ або Віртуальна Мережа SALTO (SVN), або ж повністю бездротова технологія SALTO Wireless.

Також, важливо визначитися і з програмним забезпеченням. Для готелів є два рішення: SALTO HAMS і SALTO ProAccess SPACE. Будь-яке з них повністю інтегрується з готельними системами. Крім того, ProAccess SPACE підтримує web-інтерфейс надаючи можливість керувати і контролювати доступом у готелі віддалено, в будь-якій точці світу. Більш того, ProAccess SPACE має функцію роботи з мобільним ключем SALTO JustIN.

Енергозбереження та система визначення присутності в номері необхідна не тільки для зниження енерговитрат власника, але і для комфорту гостя, оскільки енергозберігаючі контролери SALTO одночасно працюють і як функція «Не турбувати». Постоялець може бути впевнений, що покоївка не зайде до його номеру поки він там.

SALTO має широкий асортимент замків, ручок, кольорового виконання замку і технології які Ви можете подивитися на сайті mylock.saltosystems.com. Крім того, спеціально створена окрема готельна серія замків AElenent і AElenent Fusion. Якщо ж у Вас є зона обладнана шафками для зберігання особистих речей персоналу або гостей їх також можна включити в загальну СКУД за допомогою XS4 Lockers.

Будьте в тренді разом із SALTO!

ДРУГИЕ ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ СИСТЕМ

Невеликі офіси та офісні центри

Рішення для будь-якої кількості точок доступу

hotel

Готелі

СКУД інтегрована з готельними системами

Середні та крупні об'єкти

Система управління доступом відвідувачів та персоналу

Адміністративні приміщення

Коплексне інтегроване рішення для високого рівня безпеки